• +90 212 452 90 69
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hakkımızda

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

2010 yılında “Ünlü Turizm” adlı firmamızla yola çıkıp her geçen gün sizlerin de desteğiyle artırdığımız güvenilir personel, öğrenci taşımacılığı ve kaliteli hizmet anlayışımızı 2018 yılı itibariyle kurumsallaşmak adına kurduğumuz “Ünlü Seyahat ve Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.” mizi çalıştığımız kurumlara çözüm ortağı olarak sunmaktayız. 

Ünlü Seyahat ve Otomotiv olarak hizmet sektöründe ki başarımızın sırrı; profesyonel ekip çalışması, müşteriyle pozitif ilişki politikası, her türlü soruna ve talebe yapıcı, çözümleyici yaklaşımımızdan geçer. 

Değişen ve yenilenen Ünlü Seyahat ve Otomotiv şirketimizi dünya standartlarına uygun yeni yönetimimiz, her geçen gün güçlenen, yenilenen kadromuz ve araç filomuzla, Öğrenci ve Personel Taşımacılığı hizmetimizi  “Sınırsız Müşteri Memnuniyeti”  talebi esası üzerine kurduk. 

“Güvenli Ellerdesiniz” ilkesiyle; şirketimizde güvenin en önemli unsur olduğunu belirtmiş güvenli, korumalı, ekonomik, standartların üzerinde, kaliteli hizmet üretmeyi ve hizmet algısını mükemmelleştirmeyi bir görev olarak benimsedik.

Eğitiminin hayatımızın her yerinde var olması gerekliliğine olan inancımızla yeni bilgiler eşliğinde değişime ayak uyduruyor, hizmetlerimizin müşteri güvenliği ve memnuniyeti adına daha profesyonel bir ekip için gerekli olduğuna inandığımız  “İletişim, Beden Dili, Yolcu Odaklı Hizmet, Genel İş Sağlığı ve Güvenlik Eğitimi, İş ve Hizmet Kalitesi, Yönetim Becerileri, Liderlik” konularında eğitimler düzenliyor ve bunları denetmenler eşliğinde denetleyerek  sağlamlaştırıyoruz.

Kalite politikamız gereği, şirketimizde bulunan bütün çalışanların ve araçların sertifikasını ve hizmet alanlarını İş Güvenliği politikamız ve siz çözüm ortaklarımız için web sitemizde açıklıyoruz. 

Amacımız Avrupa standartlarında yönetim anlayışıyla ve profesyonel kadromuzla bizim için en önemli değerlerden biri olan müşteri memnuniyeti ve güvenliğini en üst düzeyde gerçekleştirerek, kaliteden taviz vermeden, insanlara hizmet vermek ve işini iyi bilen bir ekiple taşımacılık sektöründe liderlik ederek emin adımlarla ilerlemektir.